Рекомендуємо

У Держдуму РФ внесли законопроект, який вводить поняття "країни-агресора"

3 грудня, 18:21

Депутати пропонують називати агресорами країни, що вводять санкції проти РФ  

Госдума РФ
novostimira
У Держдуму РФ внесли законопроект про визнання країною-агресором держави, яка вводить санкції щодо Росії, російських громадян або юросіб. Відповідний документ розміщений на сайті Держдуми РФ.

Законопроект "Про введення заходів щодо захисту національної економіки Російської Федерації й обмеження діяльності юридичних осіб і громадян країн агресорів на території Російської Федерації" розробили депутати "Єдиної Росії" Євген Федоров і Антон Романов, а також Сергій Катасонов з ЛДПР.

"Враховуючи агресивну і не партнерську поведінку держав, які вводять санкції відносно Російської Федерації, громадян Російської Федерації і російських юридичних осіб, законопроектом вводиться визначення "країни-агресора", - йдеться у пояснювальній записці.

Законопроектом встановлюється, що іноземним юридичним і фізичним особам, зареєстрованим у "країні-агресорі", а також російським юридичним особам, афілійованим або залежним від таких іноземних осіб, забороняється здійснення на території Росії діяльність з проведення аудиту, надання юридичних та інших консультаційних послуг.

Розробники законопроекту пояснюють, що такі заходи пов'язані в першу чергу з тим, що наразі консалтингова інфраструктура російського бізнесу монополізована іноземцями.

"Варто зазначити, що ринок консультаційних послуг у Росії, який у 2013 році становив більше 90 мільярдів рублів, на 70% належить іноземним компаніям, зокрема "Делойт", "КПМГ", "Ернст енд Янг", "Прайсуотерхаускуперс", "Бостонська консалтингова група", "Маккінзі" та інші", - йдеться у пояснювальній записці.

Раніше повідомлялося, що Путін підписав закон про систему прихованого управління силами ОДКБ.

Побачили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читати далі
Залишилось 1000 символів
    Новини партнерів
    Загрузка...
    Загрузка...
    Погода, Новости, загрузка...
    Loading...