Рекомендуємо

Про нас

Інформаційна Агенція bnk.ua –найсвіжіші новини політики, економіки України та світу, інформація про надзвичайні та кримінальні події.

На нашій Карті сайту позначені найактуальніші події, які відбуваються в Україні у режимі реального часу. За допомогою Карти ви можете не тільки дізнатися, що відбувається у вашому районі на цей час, але і повідомити усім про подію, очевидцем якої стали.

Стрічка новин bnk.ua поділена на рубрики, у кожній з яких існує безкоштовна підписка RSS.

Також на сайті викладені фото- та відеоматеріали на актуальну тематику.

У розділі "Аналітика" – думки експертів, аналіз подій від наших редакторів, а також огляд української преси.

Стежити за новинами, а також коментувати їх, ви можете через соціальні мережі у Facebook, VKontakte та Twitter.

Окрім того, на нашому сайті ви завжди можете переглядати он-лайн телеканал "112 Україна".

Головний принцип роботи Інформаційної Агенції bnk.ua – незалежність, безпристрасність, подача винятково перевіреної інформації. Наш підхід до новин поєднаний з найкращими стандартами світової інформаційної журналістики. Ми пишемо для людей. Вибираємо найцікавіше і важливе, тому що цінимо та поважаємо наших читачів.

Інформаційна Агенція bnk.uaОперативно! Лаконічно! Актуально! 

 

Телеканал "112 Україна" – Інформаційно-просвітницький канал, який розпочав своє мовлення 28 листопада 2013. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS 2/3. Перегляд каналу також можливий на сайті Інформаційної Агенції bnk.ua. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор – Андрій Подщипков.