Рекомендуємо

Політика конфіденційності

Договір про користування сайтом (надалі - Договір) регулює умови використання сайту bnk.ua в Інтернеті (далі - сайт).

Чинна версія Договору доступна за адресою

Адміністрація може змінювати умови Договору без попереднього повідомлення користувачів.

Нова редакція Договору, якщо інше не передбачено, набирає чинності з моменту розміщення. Користувач ознайомлюється з новою редакцією Договору самостійно.

Договір набирає чинності з моменту згоди 
із його умовами при натисканні кнопки "Прийняти умови договору". Для користувача, який не згоден з політикою конфіденційності використання сайту обмежене.

Додаткові умови використання ресурсів і сервісів можуть бути встановлені та описані додатково.

Користувач, який погодився з умовами Договору одержує можливість за допомогою сайту користуватися його послугами (інформаційними, комунікаційними тощо). Предметом договору є всі матеріали, ресурси і сервіси, що розміщені на сайті.

Для реєстрації на сайті користувач повинен вказати повну та правдиву інформацію про себе 
уреєстраційній формі і оновлювати її у випадку змін.

Інформація не є відомостями або сукупн
істю відомостей, які ідентифікують цю особу або задопомогою яких вона може бути ідентифікована.

Відповідальність за безпеку зазначено
ї електронної адреси, імені та прізвища, а також всіх дій на сайтівід його імені несе користувач.

Користувач і Адміністрація не розголошують пароль користувача.

Адміністрація має право використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів для розсилки повідомлень.

Також Адміністрація має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на її думку, вони стосуються відповідної тематики.

Адміністраці
я також має право видаляти повідомлення та коментарі користувачів, якщо вони суперечать умовам Договору та нормам чинного законодавства України, використовувати надані користувачем об'єкти авторського права на сайті, зокрема твори, статті, фотографії, відео, графікутощо.

Адміністрація має право заблокувати обліковий запис користувача у випадку порушень умов Договору, видалити будь-який контент без пояснення причин, у 
випадку порушень чинного законодавства України, умов Договору, а також інших правил користування сайтом.

Адміністрація має право 
у будь-який час закрити будь-який ресурс або сервіс, зокрема без попереднього повідомлення користувачів. Адміністрація при цьому не несе відповідальності за припинення доступу до ресурсів на сайті.

Користувач має право використовувати вказану електронну адресу, ім'я, прізвище та пароль для завершення процесу реєстрації, створювати текстові повідомлення, коментарі, а також обмінюватися думками з приводу опублікованої інформації. Користувач також має право використовувати розміщену на сайті інформацію, 
зокрема матеріали, у яких містяться посилання на інші джерела у відповідності з Умовами використання матеріалів.

У випадку виявлення фактів несанкціонованого використання ресурсів сайту, користувач повинен повідомити про це Адміністраці
ю.

Користувач надає Адміністрації дозвіл на обробку наданої ним інформації, що передбачає використання такої інформації, 
зокрема і в цілях маркетингових досліджень.

Приймаючи умови 
цього договору, користувач погоджується передати Адміністрації виключні права інтелектуальної власності на об'єкти права інтелектуальної власності, що розміщуються на сайті.

На сайті заборонено розміщувати та розповсюджувати заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики щодо поділу меж території чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до підпалу, знищенн
я майна, захоплення будівель і споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії чи розпалення воєнного конфлікту або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його скоєння.

Також забороняється розміщувати матеріали, які ображають моральність, честь і гідність, права та інтереси третіх осіб, 
які охороняються законом, а також нецензурні вислови та матеріали і вислови порнографічного, еротичного або сексуального характеру. Заборонено розміщувати матеріалирекламного та комерційного характеру, розміщення яких не узгоджено з Адміністрацією, об'єкти інтелектуальної власності, на які оформлені авторські права, без наявності відповідного дозволу на таке публічне розміщення чи розповсюдження.

Заборонено розміщувати на сайті матеріали, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для одержання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет
і.

Заборонено розміщувати персональні дані третіх осіб, інформацію комерційного характеру, яка
стосується особистості користувача.

Приймаючи умови Договору, користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщ
ує на сайті.

Через сайт можна отримати доступ до інших сайтів 
у мережі Інтернет. Адміністрація не має жодного контролю над цими сайтами, і користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик. Користувач визнає і погоджується з тим, що Адміністрація не несе відповідальності за доступність до таких сайтів, їхній зміст.

Користувач несе відповідальність за будь-яку шкоду, спричинену комп'ютеру користувача та його даним. Адміністрація не несе відповідальності, 
зокрема і за відповідність сайту цілям користувача. Адміністрація не здійснює обов'язкової перевірки матеріалів, розміщених на сайті, висловлювань та коментарів користувачів.

У випадку пред'явлення Адміністрації претензій зі сторони третіх осіб у зв'язку з інформацією, яка розміщується користувачем на сайті, користувач зобов'язаний самостійно і за власний рахунок
урегульовувати і вирішувати всі спори з особами, що подали претензії, а також відшкодувати понесені Адміністрацією збитки у повному обсязі.

Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу 
сайту, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту користувача, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.

Модерування інтерактивних ресурсів здійснюється за принципом постмодерації. Ці повідомлення спочатку додаються, а вже потім перевіряються модераторами. Якщо модератори вважають текст таким, який порушує правила користування сайтом, вони ма
ють право видалити його.

Користувачі мають право скаржитися на коментарі інших користувачів. При наявності кількох скарг, коментар буде приховано. Якщо користувач не згоден з рішенням модератора, він може написати скаргу до служби підтримки сайту.