За його словами, виноградарство і виноробство в Севастополі чекають великі перспективи. На базі Севастопольського заводу шампанських вин і винзаводу їм. Поліни Осипенко було створено унітарне підприємство.
"В даний час обговорюється необхідність придбання засобів механізації, нових тракторів і початку висадження нових виноградників - за розрахунками, більш ніж 150 га в цьому році", - сказав Єремєєв.
Він додав, що в Севастополі готові розвивати і авторське виноробство за рахунок виділення ділянок раніше розпайованих або таких, що перебувають у приватній власності. Поділ же великих земельних ділянок раніше сформованих господарств між бажаючими розвивати авторське виноробство, на думку Єремєєва, економічно недоцільний.
"Тут ще є юридичне питання: яким чином "упакувати" ці проекти, щоб вони були ефективними для міста, щоб місто отримувало робочі місця та значні податкові платежі? Зараз уряд Севастополя проводить інвентаризацію земель, які не можуть бути освоєні великим підприємством, але які були б придатні для інвесторів. Якщо ми і будемо надавати землю, то це буде на однакових для всіх умовах, і тільки на аукціонах", - підкреслив Єремєєв.
Раніше повідомлялося, що Мінагрополітики має намір перереєструвати в Києві заводи "Масандра", "Магарач" і "Новий світ". У той же час голова "Кримського бюро винограду та вина", директор заводу шампанських вин "Новий світ" Яніна Павленко заявляла, що в Криму всі виноробні підприємства отримали російські ліцензії.