Кардинальна зміна позиції Путіна: на словах і на ділі

24 травня, 17:16

Олександр Сім, читач bnk.ua

Путин
bnk.ua
Останні слова Путіна шокували не тільки український народ, але і всю світову громадськість!

Так що, ми всі, виявляється так погано думали про Путіна, вішали на нього всіх собак, вбачаючи в ньому причину всіх негараздів, які кояться у нашій країні? А насправді він такий хороший: ніколи не хотів і тепер не хоче поганого українського народу, він за те, щоб пройшли вибори на Україні і не хотів їх ні у що б не стало зірвати.

На пленарному засіданні пітерського економічного форуму Путін показав, як він "турбується" за український народ: "Ми ж розуміємо і бачимо, що люди в Україні хочуть, щоб країна вийшла з цього тривалої кризи. ... Ми теж хочемо, щоб, врешті-решт, настав хоч якесь заспокоєння (в Україні), ми з повагою поставимося до вибору українського народу".

Як солодко говорить!

І це не його диверсанти і терористи на Донбасі творять безчинства. (Може бути це інопланетяни?) Адже який сенс йому було б все це робити, якщо він двома руками за вибори на Україні та за тісну співпрацю з новообраною владою: "Москва буде готова працювати з органами влади, сформованими після виборів президента в Україні. "Ми сьогодні працюємо з тими людьми, які контролюють владу, але після виборів ми, звичайно, будемо працювати і з знову обраними структурами". Виявляється, що Путін і до сьогоднішнього дня працював з тими людьми, які контролюють владу. А ми про це й не здогадувалися.

Тільки хто ж з людей нині контролює владу на Україні, з ким Путін так тісно працював? Він про це, з природних причин, конкретно не сказав, але можна легко здогадатися.

 

У чому ж причина незвично елейної поведінки Путіна?

Тут можливі наступні варіанти:

 

1. Путін нарешті домігся свого: у результаті виборів в Україні до влади прийдуть люди, які його будуть влаштовувати і з якими він зможе домовитися. Домовитися про те, що Крим, як основне питання всіх цих катаклізмів, навіки відійде до Росії і поступово, протягом кількох років будуть складені всі проблеми з цієї окупацією. Україна в особі нової влади визнає законність цієї окупації будуть зняті всі санкції не тільки по відношенню до Криму, але і по відношенню до всієї Росії. Адже жити в такій ізоляції, навіть після другого етапу санкцій, не кажучи вже про третю - призведе до гарантованого краху Росії, як держави, чого і домагаються США і НАТО. Тому що це не 49-й рік, коли можна було безболісно на півстоліття відгородитися від усього світу " залізною завісою " і вести холодну війну з "ненависним імперіалізмом". Але таке може бути тільки в тому випадку, якщо Путін особисто домовився з одним або з усіма, найімовірнішими претендентами на українське президентське крісло. Причому, домовився тет-а-тет, без протоколу і підписання будь-яких угод, на словах, але з залізної гарантією. Ніхто не проти подібних домовленостей, головне, щоб вони були не на шкоду українському народу і проводилися гласно за згодою народу.

 

2. Донбас є всього лише відволікаючим моментом, щоб ні Україна, ні світова громадськість не концентрували увагу на окупації Криму. Адже не може не зіграти на руку Путіна ситуація на Донбасі та на Південному сході України з сотнями людських жертв, діями збройних сил України "проти власного народу", коли він, Путін ні при чому. Його хата з краю. У такій ситуації світова громадськість, коли під час Евромайдана і окупації Криму горою стояла за Україну, нині приумолкла і замислилася. А про Крим забули (що видно хоча б з резолюції Женевської конференції), що і треба було Путіну.

3. Крим забули і самі українці в зв'язку з майбутніми виборами. Точніше, перенесли свою увагу з Криму - на проблему перемивання кісток кандидатам, у зв'язку з реальною загрозою їх зриву.

 

У цілому, можна говорити, що дії Росії в короткостроковій перспективі виявилися для неї більш вдалими, ніж невдалими. У криму операція сусідньої держави пройшла успішніше, ніж на сході. Донбас став некерований, у зв'язку з обставинами, зокрема, поява нової сили, непередбаченої і недооціненою Путіним: піднялася могутня сила збройного криміналітету, яка відмовилася підкорятися Путіну в особі Гиркина. І всередині бойовиків-сепаратистів виникли розбіжності, особливо, коли Гиркин, якийсь чужорідний прибулець, проголосив себе головнокомандуючим Донбасу. Природно, серед криміналітету це виявилося "не по понятіям" і схоже всередині сепаратистів повинна відбутися міжусобна боротьба за владу.

4. Єдине про що шкодує Путін, судячи з його слів: "набагато розумніше було б зробити те, про що колись домовлялися Віктор Янукович і представники на той момент української опозиції: провести референдум, прийняти нову Конституцію і на основі цієї Конституції сформувати органи влади і управління, в тому числі обрати парламент і президента". Судячи з усього, Янукович найбільшою мірою влаштовував Путіна. Адже він так багато у нього вклав...Тому що ще невідомо, як поведе себе новий Президент, чи не змінить очікування Путіна?

редакція може не погоджуватися з думкою автора

Побачили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Залишилось 1000 символів
    Новини партнерів
    Погода, Новости, загрузка...
    traffim.com