"Вони забезпечені тимчасовим житлом, предметами першої необхідності, п'ятиразовим харчуванням. Організоване дозвілля дітей і шефство волонтерів з Донського державного технічного університету. Встановлено стаціонарний пункт служби зайнятості населення, де можна отримати консультації про порядок працевлаштування, підібрати варіанти працевлаштування", - сказано в повідомленні.
Крім того, за їхніми даними, висловили готовність прийняти громадян з України 1 409 тис. донських сімей з 37 муніципальних утворень області.
"У перший день режиму НС, який був введений увечері 4 червня за розпорядженням губернатора Ростовської області Василя Голубєва, підготовлено 49 пунктів тимчасового розміщення громадян, які прибувають з південно-східних територій сусідньої України", - підкреслили на офіційному порталі Ростовської обл.
Також повідомляється, що в цих пунктах організоване чергування працівників медичної та психологічної служб, охорона громадського порядку. Вирішені питання харчування і забезпечення людей предметами першої необхідності. Загальна місткість пунктів тимчасового розміщення на території Ростовської області - 2 тис. 623 людини.
"У пунктах пропуску цілодобово чергують 10 автобусів для перевезення громадян, які прибувають з України на територію Ростовської області. Організований патронаж бригад швидкої медичної допомоги. У прикордонних районах області у 10 лікарнях додатково підготовлено 520 ліжко-місць", - додали вони.
Управлінням Росспоживнагляду по Ростовській області організований контроль над забезпеченням санітарно-епідеміологічного благополуччя у місцях розміщення постраждалого населення.
Також у повідомленні підкреслили, що за даними УФМС Росії по Ростовській області на 5 червня, кордон Російської Федерації на території області перетнули 8 386 тис. громадян України. Для порівняння, 1 травня їхня кількість становила 5 тис. 608 осіб. З того часу потік прибуваючих з України щодня збільшується.