Ексклюзив. Георгій Почепцов у програмі "Hard Talk" на каналі "112 Україна"

4 червня, 12:35

Читайте повну версію інтерв'ю з сучасним вченим, відомим фахівцем у галузі комунікаційних технологій, теоретиком з питань стратегії, інформаційних війн та маркетингу, письменником-фантастом та заслуженим журналістом України Георгієм Почепцовим

Наталія Влащенко: Україна у своїй новітній історії переживає найжорстокішу кризу професіоналізму, і люди, які є легендами у тій чи іншій галузі, сьогодні їх можна перерахувати на пальцях однієї руки. Сьогодні у нас у гостях дійсно легендарна людина, письменник, фахівець у галузі комунікаційних технологій, заслужений журналіст України, про нього завжди говорять (мені навіть страшно це вимовляти чомусь по відношенню до нього, така дуже чиновницька фраза), що він людина незвичайна. Сьогодні у нас у гостях Георгій Почепцов.

Здравствуйте, Георгію Георгійовичу! Я хотіла почати ось з чого. У Вікіпедії я прочитала, що у 90-ті роки Ви були досить відомим дитячим письменником. Заняття поважне, на мій погляд, і, знаєте, те, що людина пише для дітей, дуже часто залишається на довгі роки. Що змусило Вас залишити це чудове заняття, як мені здається, дуже приємне, дуже емоційне і дуже вдячне (ну, із точки зору емоційного наповнення) і зайнятися якимись речами, які .. ну, мені здаються малоцікавими в цьому житті. Можливо, я помиляюся?

Георгій Почепцов: Ну, чітко цей вододіл не був так реалізований як вододіл, завжди тобі здається, що ти можеш повернутися, до речі. Але чим далі ти йдеш в інший бік, тим складніше. Але одна з об'єктивних причин, мені здається, така, що довгі тексти не можна писати в суботу-неділю. Ти повинен тільки ними займатися, і тому ось цей період, перехідний, який був, був приблизно такий. Для того, щоб вийти з наукової, так би мовити, колії і перейти в дитячу, потрібно три місяці плюватися у бік наукової і говорити ... Коли ти знаходишся в дитячій, скажімо, наукова тебе дратує страшно. Коли ти знаходишся в науковій, тебе точно так само дратує дитяча. І тому переходи між ними займають місяців три. А там ... Це ж період перебудови ... Остання книга, яка вийшла у той період, - 94-й рік. Вийшли книжки дві. Одна у Москві, а одна у Харкові. Тиражі, які зараз навіть не можна собі уявити, - п'ятидесятитисячні тиражі.

Наталія Влащенко: Радянська література, взагалі, мала тиражі колосальні.

Повну версію інтерв'ю читайте за цим лінком.

Побачили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Залишилось 1000 символів
    Новини партнерів
    Погода, Новости, загрузка...
    traffim.com