Жінка налагодила власний бізнес і протягом декількох місяців продавала наркотики місцевим жителям. Правоохоронці затримали зловмисницю під час передачі чергової партії зілля. Слідчі кваліфікують дії за двома статтями Кримінального кодексу України.
Співробітники Смілянського міськвідділу міліції отримали інформацію про те, що невідомий на території міста займається збутом наркотичних засобів. Асортимент торговця виявився розширеним, крім ацетильованого опію, можна було придбати поштучно ще таблетки "димедрол". Інформація відразу була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та оперативники взялися перевіряти її.
Від випадкових свідків стало відомо, що кілька разів на тиждень, у лісовому масиві в одному з мікрорайонів міста, невідома жінка продає постійним клієнтам наркотики. У поле зору потрапила 32-річна безробітна, раніше судима місцева мешканка. Щоб вивести зловмисницю на чисту воду і затримати її на місці, правоохоронці розробили складну спецоперацію. Отримавши дозвіл на проведення необхідних слідчих дій, оперативники задокументували кілька оперативних закупівель. Останній раз жінка збула 5 мілілітрів рідини коричневого кольору і 4 таблетки "димедролу", після чого була затримана співробітниками міліції і для з'ясування всіх обставин доставлена до міськвідділу міліції.
Згідно з висновком експерта, вилучена рідина є особливо небезпечним наркотичним засобом - "ацетильованим опієм", а таблетки - сильнодіючою лікарською речовиною. На допиті, під тиском незаперечних доказів, затримана зізналася у скоєнні правопорушення і розповіла, що таким чином вирішила заробити легких грошей.
Слідчим відділом Смілянського міськвідділу міліції відкрито ряд кримінальних проваджень за частиною 2 статті 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та частини 2 статті 321 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання , перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Санкцією передбачено покарання у вигляді позбавлення волі терміном від шости до десяти років з конфіскацією майна. Вживаються заходи щодо встановлення каналу надходження наркотиків. Триває досудове розслідування.